Порядок та строки проведення ремонтних робіт за договором

Декабрь 8, 2021

Коли складено письмовий договір, можна розпочинати будівельні роботи. У договорі зазначено загальну вартість ремонту та розміри авансу, який замовник виплачує заздалегідь, для закупівлі матеріалів. Ринкові ціни з часом змінюються, тому важливо придбати необхідні матеріали одразу, щоб укластися в кошторис. Якщо аванс менший за повну вартість матеріалів, до договору вносять пункт про компенсацію замовником їх можливого подорожчання.

Юридическую проверку застройщика вы можете на сайте nakaz.ua в удобное для вас время.

Терміни

Терміни виконання робіт залежать від площі квартири, типу матеріалів, меншою мірою – від планування. У типовій квартирі зазвичай достатньо місяця для здачі "під ключ". Після початку робіт терміни коригують за взаємною згодою замовника та підрядника. Укладання штучного паркету вимагає багато часу, а укласти лінолеум на підготовлену основу можна протягом дня. Сучасні підлогові покриття укладають швидше за традиційні.

Перевищення зазначених у договорі термінів карається неустойкою. Її не нараховують за надзвичайних обставин (форс-мажор), передбачати чи запобігти яким неможливо.

Порядок виконання робіт

Замовник повинен надати квартиру, готову до ремонтно-оздоблювальних робіт. У новобудовах із цим немає проблем. Підрядник починає ремонт у новій квартирі пізніше зазначеного у договорі часу (максимум кілька днів). Він виконує роботи самотужки, інструментами та механізмами, без залучення субпідрядників.

Подробиці закупівлі матеріалів узгоджують із замовником. Якщо замовник надає свої матеріали, підрядник зобов'язаний забезпечити їх безпеку. Це ж стосується вже існуючих у квартирі конструкцій та оздоблення. Підлога укладають в останню чергу, що при акуратній роботі виключає пошкодження або забруднення стін і стель. Ми ремонтуємо кімнату в квартирі з обережністю, гарантуємо її презентабельний вигляд після закінчення робіт, з виносом будівельних відходів та проведенням збирання.

Підрядник може здати квартиру достроково, якщо вдалося виконати ремонт у найкоротший термін. Замовник має право контролювати хід ремонту у будь-який час. Він має право давати вказівки та вносити зміни - якщо вони ведуть до подорожчання ремонту або збільшення терміну, то складається додатковий кошторис, та вносяться виправлення до договору.

Остаточна оплата може бути після закінчення всіх робіт або поетапної (при тривалому та складному ремонті). Після підписання акта приймання набуває чинності гарантія на виконані роботи.

Рассказать о статье