​Інвестиції в зернову сівалку для єфективного ведення господарства

Май 21, 2021

Інвестиції в зернову сівалку дуже вигідні для господарств, яким потрібна обладнання, яке можна адаптувати для посіву великих, середніх і дрібних насіння. Крім того, такі машини оснащені дворядними висіваючими катками, які дозволяють дозувати зерно з точних правил. Сучасні на надійні сівалки та обприскувачі пропонує https://www.shopelvorti.com/ua/catalog/seyalki_zernovye/ за самою вигідною та доступною ціною. Комфортність використання зернових сівалок також визначається наявністю електронної системи прокладки технологічних колій, що забезпечує безперервність виконуваних робіт.

Сівалки для кукурудзи і буряків - ефективний посів

Використання таких інструментів для точної загортання насіння приносить багато привабливих переваг також господарствам, в яких переважає виробництво буряка або кукурудзи. Сьогодні кукурудзяні сівалки представлені на ринку в двох версіях: пневматичні сівалки і механічні пристрої. Однак покупка першої буде вигіднішою, адже така сільгосптехніка відрізняється більшою продуктивністю.

Сівалки для кукурудзи вносять значний вклад в скорочення кількості викидаються насіння. Пневматичний механізм безумовно допоможе в підтримці якості обробітку на великих сільськогосподарських площах. Безперечними перевагами використання цих інструментів є: видиме скорочення кількісних втрат і значне прискорення роботи. Крім того, ефективність висіву зберігається на крутих горбистих або гірських ділянках.

Для підвищення ефективності посіву буряка часто використовуються бурякові сівалки, які є основою сучасних і ефективних господарств. Виробники завжди відгукуються на запити фермерів, вони можуть успішно виготовляти техніку з одним з трьох технічних рішень. В машині може використовуватися дитяче ліжечко, дискова або ремінна система. Все висіваючі агрегати відмінно працюють з каліброваними і гранульованими насінням. Таким чином, перевагою бурякових сівалок є їх велика універсальність - швидкість рядкового посіву зберігається навіть з різними типами насіння. Обов'язкове обладнання для кожної ферми

Від хорошого і ефективного посіву залежить кількість і якість отриманого врожаю. Саме тому варто вибирати ті сівалки, які забезпечать найкращі умови для розвитку насіння в грунті. Сівалка, пневматична сівалка для кукурудзи, сівалка для буряка або зернова сівалка можуть бути хорошим варіантом. Всі машини гарантують бездоганний зростання сходів без особливих зусиль.

Рассказать о статье