​Переваги керамічної плитки

Апрель 18, 2021

Переваги керамічної плитки

Екологічність - керамічна плитка виготовляється з глини, піску і скла. Багато керамічні плитки зроблені з переробленого і / або переробляється. Керамічна плитка https://leoceramika.com/catalog/keramichna-plytka_300 також може допомогти знизити споживання енергії (і рахунки), так як влітку у вашому будинку буде прохолодніше. Вони навіть додають вашому будинку теплоізоляційні властивості на зиму.

Низькі витрати на обслуговування - за керамічною плиткою легко доглядати, від простого чищення до додаткової герметизації з плином часу. Крім основної регулярного очищення, не потрібно ніякого спеціального обслуговування.

Легко чистити - підмітати і мити! Немає нічого простіше і чистіше. (Якщо хочете, можете пропилососити керамічний підлогу.) Керамічна плитка - це відмінний кухонний підлогу, оскільки її легко протерти і продезінфікувати від розливів. Якщо розчин стає бруднішим, ніж вам хотілося б, ви можете використовувати спеціально розроблений очищувач для розчину, який допоможе видалити бруд.

Вартість - Керамічна плитка економічна. Звичайно, чим дорожче ви виберете плитку, тим вище буде вартість проекту; чим детальніше буде дизайн, тим більше ви заплатите.

Піддається ремонту - є тріщина? Обов'язково тримайте під рукою кілька зайвих плиток на випадок появи тріщин або відколів. Ви можете спробувати замінити плитку самостійно або знайти підрядника або майстра, який зробить це за вас.

Нескінченні варіанти стилю і дизайну - у постачальників плитки та в великих домашніх центрах представлені буквально тисячі різних видів керамічної плитки. Вибір форм, кольорів, стилів, дизайнів і текстур величезний.

Підвищена вартість будинку - будинку, облицьовані керамічною плиткою, зазвичай мають високу вартість при перепродажі, а також велику загальну вартість будинку при оцінці.

Стійкість до подряпин - керамічна плитка класів 3 і 4 (плитка, призначена для підлог від помірного до інтенсивного руху) не дряпається.

Зниження алергенів - на відміну від килима, керамічна плитка не приваблює пилу і пилових кліщів. У будинках з керамічної підлоги плиткою менше пилу, що робить повітря в будинку більш здоровим за рахунок зменшення кількості побутових алергенів. Це фантастична користь для тих, хто страждає алергією на пил.

Вологостійкість - вам не доведеться турбуватися про скупчення вологи в керамічній плитці. При бажанні можна також вимити підлогу великою кількістю води. На відміну від дерев'яних підлог, керамічна плитка не пошкоджується рідинами.

Стійкість - підлоги з плитки стійкі до вогню, гниття, комах, запаху і вицвітання.

Рассказать о статье