Пневматичні трубки: види, способи застосування та переваги

Декабрь 2, 2021

Для скріплення компонентів у пневмосистемах прийнято використовувати пневматичні трубки. Серед основних характеристик цього виробу варто відзначити його легкість, еластичність та гнучкість. Крім того, трубка поліуретанова пневматична відрізняється своєю стійкістю до стирання, гідролізу, а також негативного впливу різних розчинників, палива, масел, ультрафіолетового випромінювання, бактерій та інших мікроорганізмів. Також заслуговує на увагу той факт, що пневматичні трубки характеризуються відносно низьким рівнем стійкості до негативного впливу ефірів, кетонів і кислот.

Отличного качества рилсановая трубка и по выгодной цене вы можете купить на сайте компании.

Будь-яка пневматична трубка може бути виконана у різних кольорах. Це робиться з метою виділення різних ліній та покращення видимості продукту в пневмошлангу. Ще одна важлива характеристика цього виробу – для виготовлення використовуються виключно нетоксичні матеріали. Щодо робочої температури, то пневмотрубки можна використовувати в діапазоні від -30 до 80 градусів Цельсія.

Різновиди пневмотрубок

Трубки пневматичних систем, перш за все, класифікуються відповідно до матеріалу виготовлення. Для виготовлення цього виробу застосовується: Поліамід. Цей матеріал має високозшиту полімерну структуру. За рахунок цієї властивості пневматична трубка поліамідна відрізняється високим рівнем міцності і гнучкості в різних діапазонах робочих температур. Властивості поліаміду забезпечують надійний захист трубок від негативного впливу сонячної радіації. Для виготовлення цього виробу також може використовуватись поліуретан та поліетилен.

Поліетилен. Поліетиленові пневмотрубки характеризуються фізіологічною безпекою, стійкістю до дії розчинників, кислотних солей та лугів.

Поліуретан. Пнематичні трубки з поліуретану відрізняються своєю легкістю, стійкістю до стирання, гарною абразивною стійкістю та гнучкістю. За рахунок цих характеристик саме поліуретанова трубка для пневматичних систем використовується для рідких рідких речовин.

ПВХ. Пневматична трубка з ПВХ характеризується своєю гнучкістю та стійкістю до дії високих температур та хімічних речовин. Такі пневмотрубки використовуються там, де необхідно вільно контролювати проходження технічних газів та рідин.

Застосування

Сполучна пневматична трубка використовується у пневмосистемах стандартного тиску. Такий виріб активно використовується у рухомих пневмосистемах, у яких особливе значення має еластичність. Зокрема, пневмотрубки використовуються для подачі холодної та гарячої води, хімічних та харчових рідин тощо. Крім цього, така трубка часто застосовується в кавоварках. Також вона широко використовується у робототехніці, хімічній та медичній промисловості.

Рассказать о статье