Сталевий камін як ідеальний варіант

Май 5, 2021

На ринку представлені камінні топки двох типів: чавунні і сталеві. Обидва дуже популярні, але як вибрати ту, яка ідеально підійде для нашого будинку? Перед покупкою варто познайомитися з кожним з них, щоб дилема чавунного або сталевого каміна не заважала спати ночами. Ви можете замотити сталеві печі за доступною та вигідною ціною.

Що таке чавунна вставка?

Матеріал виготовлення - важлива особливість вставок, що впливає на функціональність і зовнішній вигляд пристрою. Чавунні камінні топки виготовляються з чавуну, тобто з цього матеріалу виготовлені їх дно, стінки, задня частина і димохід. Масивна конструкція і матеріал виготовлення впливають на накопичувальну здатність. Вибір камінної топки з чавуну слід використовувати там, де найбільш важливими є параметри нагріву пристрою, тобто довжина тепловіддачі, тому що чавунний камін накопичує і віддає тепло в кімнату протягом більш тривалого часу. Потужність цих вставок може бути адаптована до площі нашого будинку, камін можна використовувати на площі до 130 м2, а не тільки відповідає умовам екодизайну, але і опалює майже 160 м2.

Чавунна камінна топка ідеально підійде для сільського або класичного інтер'єру, але вона також може збагатити простий сучасний інтер'єр, вибравши скло скляного типу, яке можна знайти в каміні, яке надає камін сучасний вигляд і візуально збільшує передню частину вставки.

Великий аргумент чавунних камінів - це ціна, яка дозволяє вибрати її без великих фінансових витрат.

Або, може бути, сталевий камін

Сталеві вставки, як випливає з назви, роблять зі сталі. У них проста правильна форма. Якщо ми робимо ставку на високу естетику, сучасний вигляд і сучасний стиль, то цей камін стане для нас ідеальним рішенням.

Сталевий камін - це велика камера згоряння, облицьована система отворів в задній стінці відповідає за вентиляцію камери згоряння або іншим теплоізоляційним матеріалом, який може бути світлого кольору. У сталевих моделях використовується зовнішнє декоративне скло, яке надає камін сучасний вигляд, оптично збільшує передню частину топки. Регульовані ніжки для легкого вирівнювання. Сталева вставка також має елементи, які не потрібно замовляти окремо, наприклад, повітрозабірник.

Рассказать о статье