Як вибрати генератор по виду палива: бензин проти дизеля

Февраль 17, 2021

Сьогодні ми не можемо уявити ні дня, прожитого без електроенергії. Ми починаємо свій день, включаючи світло у ванній, продовжуємо його на кухні за чашкою кави, приготованого в електрокавоварці. У кожній квартирі є телевізор, праска, мікрохвильова піч та інші прилади, які роблять наше життя легше і приємніше. Не важливо, працюємо ми за комп'ютером або за верстатом- і для цього нам потрібна електроенергія. Як тільки її відключають, немов весь світ зупиняється. Вечір без телевізора ми ще переживемо, але без холодильника або опалювального котла ніяк не обійтися. А якщо перебої в мережі трапляються в умовах виробництва? Це призводить до зниження продуктивності і, відповідно, до втрат прибутку. Як то кажуть, робота стоїть, а час йде. І скільки годин доведеться чекати, поки відновлять подачу електроенергії, ніхто не знає. Іноді це може розтягнутися на цілий робочий день.

Выбирая генератор бензиновый вы можете быть уверены в его качестве и надежности.

Навіщо чекати біля моря погоди, якщо можна взяти все в свої руки? Багато росіян вже забули про ці проблеми. Встановивши в будинку або на підприємстві генератор , і Ви зможете в будь-який час отримувати електроенергію для будь-яких потреб. Причому, дане обладнання можна задіяти як резервне джерело електроенергії, так і як постійний. Головне, підібрати таку модель, яка буде підтримувати роботу всіх необхідних приладів і при цьому стане для Вас економічно вигідною. Багато в чому це залежить від того, яке паливо буде використовуватися для роботи. Але не можна сказати однозначно, що бензинова станція гірше дизельної або навпаки. Все залежить від умов експлуатації та інтенсивності використання.

Приймаючи рішення про покупку такої дорогої техніки, як генератор, треба дбати не тільки про те, як заощадити на його покупку. Адже ціна - це далеко не єдиний фактор, який потрібно врахувати. Щоб Вам було легше порівняти всі переваги і недоліки техніки, що працює на бензині і на дизелі, ми проведемо невелике порівняння.

Рассказать о статье