Який гіпсокартон вибрати

Март 2, 2022

Гіпсокартон — матеріал, який зараз присутній практично в кожному будинку, і без нього не обходиться жоден ремонт. Він відмінно підійде для підготовки стін до оздоблення, зокрема - для їх вирівнювання, він не є небезпечним для здоров'я, не горить і коштує досить дешево. Саме тому його обирають майже всі. Однак багато експлуатаційних характеристик матеріалу і його якість залежать не тільки від його типу, але і від виробника. Для вас – топ-6 виробників стінового гіпсокартону, продукцію яких можна купити на російському ринку.

По выгодной цене купить гипсокартон Кнауф со склада в Киеве вы можете в любое удобное для вас время.

Область застосування ГКЛ

ГКЛ або гіпсокартон - матеріал, створений на основі гіпсу та картону або спеціального будівельного паперу. Його вигадали в Америці ще в XIX столітті, так що це далеко не новий тип будівельних матеріалів. Під час виробництва гіпс проходить особливу підготовку: він нагрівається до високих температур, завдяки чому з нього виходить уся зайва волога. На виході виробник отримує склад на основі кальцію, який використовується безпосередньо для створення листів ГКЛ. Потім відбувається формування листів матеріалу, які згодом обклеюються картоном або спеціальним папером.

Головні переваги ДКЛ:

не токсичний;

гіпоалергенний;

на ньому рідко утворюється цвіль або розвивається грибок;

добре ізолює звук;

простий у роботі.

ГКЛ відмінно ріжеться і дуже простий у роботі. Найчастіше листи використовуються для обробки стін, їх вирівнювання. Фіксація матеріалу на бетонній основі відбувається завдяки створенню спеціальної решетування, а також на клей або спеціальну мастику - вибір способу залежить від багатьох факторів. Нерідко матеріал застосовується також для створення міжкімнатних перегородок – це просто, швидко та безпечно та дозволяє скоротити час, що витрачається на зведення перегородок з інших матеріалів. Також, використовуючи гіпсокартон, можна втілювати в життя цікаві дизайнерські рішення – створювати арки або ніші, фальшкольони, полиці тощо. Часто ГКЛ використовується і для оформлення стель. 

Рассказать о статье