Для чого необхідні електролабораторії?

Май 25, 2020
Камин для помещения с высоким

Іноді на адресу фахівців електролабораторії (інженерів електроналадчіков) надходять докори, пов'язані з тим, що вироблена ними робота по електровимірювання марна, безглузда настільки, що тягне додаткові витрати з боку замовників.

Свои услуги предоставляет квалифицированный электрик, гарантируется качество и надежность.

Варто подумати: «А справді! Навіщо це потрібно? Для чого взагалі все це робиться »? Спробуємо пояснити, як то кажуть, на пальцях. Для прикладу візьмемо людський організм. Він часом хворіє, втомлюється від рутинної роботи. Коли йому потрібен відпочинок, людина лягає в ліжко. При захворюванні ми викликаємо до себе лікаря. Так і електрообладнання. При всьому своєму різноманітті, що включає силові щити, розпаєчних коробки, провід, кабель, УЗО, лічильники, вимикачі і багато іншого, воно також в якийсь момент може просто відмовити в роботі. Саме тому технічне обладнання мають велику потребу в фахівцях, які добре розуміються в проблемах і неполадки, які будуть надавати кваліфіковану нагляд, а в нештатних ситуаціях гарантувати терміновий виїзд електролабораторії в будь-який час безпосередньо до замовника.

Що знаходиться в сфері компетенції таких фахівців? По суті, це все, що так чи інакше, має відношення до електрозабезпеченню підприємства або приватного майна замовника. Кабель може вимагати візуального огляду, а також проведення вимірів опору ізоляції. Такі прилади, як УЗО, автомат і диференціальні автомати стежать за перевантаженням кабелю, вимагають проведення заміру ланцюга «фаза-нуль», а також їх випробування навантаженням. Крім цього профілактичний огляд необхідний розподільних коробок, що приховує місця розгалуження дроти. Процес виміру заземлення виявляє обладнання, яке має слабке заземлення, або його відсутність за можливим технічним порушень. Важливо відзначити, що правильний замір опору ізоляції проводів надзвичайно важливий для забезпечення безпеки і ефективності роботи всієї системи.

Недостатній догляд за місцями підключення кабелю (проводу) до будь-якого виду електрообладнання (розеток, світильників, вимикачів) може привести до нештатних ситуацій, а також до виникнення пожежі, оскільки в районі підключення може спостерігатися критичне підвищення температури, наступні оплавлення кабелю, і, як наслідок , перегрів обладнання.

Комплекс Електровимірювання фахівцями електролабораторії допоможе виявити можливі несправності, а також своєчасно усунути їх. Не слід економити на безпеці підприємства, адже ціна цього - не тільки власне життя, але і здоров'я оточуючих. Завжди слід довірити справу професіоналам.

Рассказать о статье

Расскажите о нас