Кілька порад щодо спрощення процесу пошуку роботи

Ноябрь 15, 2019
Дизайн интерьера загородного

Кілька порад щодо спрощення процесу пошуку роботи.

Зробіть свою домашню роботу: приходьте на співбесіду, підготовлене з дослідженнями та даними. Використовуйте веб-сайти і оцінки заробітної плати Бюро статистики праці, щоб отримати інформацію про зарплату для робочих місць і компаній. Ви можете знайти цікаві вакансії та роботу на http://jobsite.kiev.ua у зручний для Вас час. Ви зможете збирати статистику про те, яку роботу платять за кого-то з вашою кваліфікацією, в вашому регіоні і навіть конкретно для компанії, з якою ви розмовляєте.

Отримати інсайдерську інформацію: чи знаєте ви кого-то, хто працює в компанії, або у вас є зв'язок, яка має? Запитайте своїх контактів, чи можуть вони поділитися будь-якою інформацією про структуру винагороди компанії і про те, яку роботу оплачує компанія.

Знайте свій підсумок: важливо знати, що вам потрібно заробити, щоб оплатити рахунки і щось залишилося. Подумайте, яка мінімальна зарплата вам потрібна на наступній роботі. Проведіть додаткове дослідження, щоб переконатися, що ваші очікування відповідають середній зарплаті по даній посаді. Крім того, подумайте, що б ви заробили на аналогічній роботі у вашій нинішній компанії, якщо нова посада стане кроком вперед. Цей «фактор підвищення» важливий, тому що ви, можливо, не захочете змінити роботу, якщо не збираєтеся більше заробляти.

Будьте терплячі: вам не потрібно бути людиною, яка приносить компенсацію під час співбесіди, але будьте готові відповісти на питання про історію вашої зарплати і про те, скільки ви очікуєте заробити на своїй наступній роботі. Проте, якщо у вас є сумніви щодо того, чи буде компенсація відповідати вашим очікуванням, доречно запитати менеджера по найму, чи є діапазон окладів для цієї посади.

Перетвори питання в дискусію. Одна із стратегій - перетворити питання в розмову. Коли вас запитають про те, скільки ви заробляєте, поділіться інформацією з інтерв'юером. Потім запитаєте про компенсацію за роль, за яку ви берете інтерв'ю. Це дасть вам деяку інформацію про те, що за роботу платить, щоб ви могли адаптувати свої відповіді до подальших питань про заробіток.

Спробуйте отримати більше, ніж ваша поточна компенсація: якщо вам здається, що заробітна плата буде великим кроком в порівнянні з вашої поточної зарплатою, одна з стратегій полягає в тому, щоб згадати, що обов'язки і очікування щодо нової ролі більш важкі, ніж ваша поточна (або остання) робота, Ви можете згадати, що у вас є більше навичок, досвіду, освіти, сертифікатів або чогось ще, що підтримає вашу кандидатуру. Ви також можете згадати, що ваша поточна зарплата не є конкурентоспроможною.

Рассказать о статье

Расскажите о нас