Багаторівневі стелі

Сентябрь 21, 2020
Построить печь мангал своими

Як в просторих кабінетах офісних приміщень, так і в житловій квартирі одним з найпопулярніших дизайнерських рішень зонального поділу є багаторівневі стелі. Такі натяжні стелі не тільки ділять кімнату на різні зони - робочу, зону відпочинку і тому подібні - але і можуть допомогти в світловому оформленні цих зон. Крім того, кілька рівнів стелі можуть вирішити проблему складних систем вентиляції та кондиціонування, приховати дроти і шланги кондиціонерів, заховати видимі дефекти на стелі. Навіть, як це не дивно, установка натяжної багаторівневої стелі допоможуть створити візуальний ефект високих стель - завдяки спеціальним колірним рішенням.

Не хотите покидать свой дом, на сайте https://adele.com.ua/content/v-kiev вы можете закать услугу на выезд и массажистка приедет к вам.

Технологія монтажу таких стель досить проста і використовує всі сучасні досягнення інженерної думки і інновації. Вона дозволяє створювати не просто багаторівневі стелі, але і стелі зі складними формами і кривими площинами (арочні, багатогранні, вигнуті). Дуже широке поле для сміливих експериментів і новаторських ідей!

Деякі замітки.

Додатковий стеля не вважається переплануванням і не потребує затвердження з боку будь-яких державних органів. Єдиний можливий мінус - зниження несучої здатності плити перекриття через великої кількості отворів для кріплення каркаса стелі.

Натяжні стелі не представляють ніяких проблем в плані пожежної безпеки. Існуючі будівельні норми і правила наказують виготовляти їх каркаси тільки з негорючих матеріалів.

Іноді, що досить часто, в будівлях зміщуються плити перекриття. Це можна помітити по збільшується швах між ними. Щоб не було деформації натяжної стелі, необхідно ретельно спланувати місця кріплень каркаса до існуючих жорстким конструкціям споруди.

Як вже було відмічено, підвісна конструкція стель дозволяє розміщувати комунікації в останньому між стаціонарним і натяжною стелею просторі. Тут можуть сховатися від очей і силовий і антенний кабелі, і дроти, і шланги кондиціонерів, навіть поліпропіленові або металопластикові труби системи опалення та водопостачання.

Поділ великої вітальні або кухні на зони також має важливе значення, це дозволить чітко розмежувати простір, відокремивши робочу зону від обідньої, і зону відпочинку від ігрової, дитячої. Дизайнери приміщень можуть запропонувати Вам і нестандартні рішення, що не обмежуються прямими кутами і банальними квадратами. Криволінійні багаторівневі конструкції складної геометричної форми додадуть неповторний вигляд Вашій кімнаті, зроблять її затишніше і комфортніше.

Пристрій сучасних натяжних стель має на увазі використання однієї або декількох сучасних систем - натяжну, підвісну або підшивними. При проектуванні таких стель можуть бути використані різні за фактурою і структурою оздоблювальні матеріали, найнесподіваніші і сміливі комбінації. Стелі згодом можуть бути пофарбовані або обклеєні, це дозволить змінювати колірні рішення і уникнути звикання - це спеціально для тих, хто любить новизну, часті перестановки і зміну меблів.

Рассказать о статье