Переваги і пільги роботи

Ноябрь 15, 2019
Как

Переваги і пільги

На додаток до зарплати, розгляньте запропоновані пільги і пільги. Іноді пакет пільг може бути настільки ж важливим, як те, що ви отримуєте в свою зарплату. Якщо ви не впевнені в перевагах, які пропонуються, попросіть додаткову інформацію або роз'яснення. Ви можете знайти цікаві вакансії та роботу на http://personal.ua у зручний для Вас час.

Дізнайтеся подробиці про медичне страхування і страхування життя, відпустці, лікарняному, інвалідності та інших програмах допомоги, таких як пенсійні плани. Запитайте, яка частина витрат на виплату надана компанією в повному обсязі, і скільки ви очікуєте внести. Якщо є безліч варіантів, запросите копії описів планів, щоб ви могли порівняти пакети пільг.

Годинники і Подорожі

Перед тим, як прийняти роботу, переконайтеся, що ви чітко визначилися з графіком і графіком роботи. Крім того, підтвердіть, що, якщо такі є, участь в поїздці.

Якщо посада вимагає 45 або 50 годин роботи на тиждень, і ви звикли працювати 35 годин, подумайте, чи не будете ви відчувати труднощі з виконанням графіка. Якщо характер роботи вимагає, щоб ви були в дорозі три дні на тиждень, переконайтеся, що ви також можете це зробити.

Крім того, розгляньте час поїздки на роботу і назад. Поїздка на роботу займе додатковий час, або вам доведеться платити за парковку?

Гнучкість і корпоративна культура

Багатьом з нас з маленькими дітьми або літніми батьками або іншими особистими міркуваннями потрібна гнучкість в наших графіках. Для деяких з нас важлива можливість складати графік, який не є типовою робочим тижнем в офісі.

Також важливо відчувати себе комфортно в тій обстановці, в якій ви збираєтеся працювати. Одна кандидатка на роботу по обслуговуванню клієнтів зрозуміла, що вона ніяк не може прийняти це, незважаючи на гідну зарплату, коли їй сказали, що вона повинна запитати. дозвіл на використання туалету. Запитайте, чи можете ви провести деякий час в офісі, поговорити з потенційними колегами та керівниками, якщо ви не впевнені, що робоче середовище і культура добре підходять.

Ваші особисті обставини

У кожного свій набір особистих обставин. Те, що може бути ідеальною роботою для вас, може бути жахливою роботою для кого-то другого. З іншого боку, якщо вам потрібна негайна зарплата, може мати сенс прийняти позицію, яка не є вашим першим вибором.

Витратьте час, щоб розглянути плюси і мінуси. Складання списку завжди корисно. Крім того, слухайте свою інтуїцію; якщо він говорить вам не брати на роботу, там може бути щось є. Майте на увазі, що якщо це не правильна робота для вас, це не кінець світу. Наступна пропозиція може бути просто ідеальним.

Набагато простіше відхилити пропозицію, ніж залишити роботу, яку ви вже почали. Роботодавець волів би, щоб ви відмовилися, замість того, щоб починати процес найму через пару тижнів, якщо ви не працюєте.

Отже, не поспішайте, щоб ретельно оцінити пропозицію. Витратьте час, яке вам потрібно, щоб прийняти обгрунтоване, обгрунтоване рішення, щоб ви якомога впевненіше почували, що ви і компанія зробили чудову збіг.

Рассказать о статье