Іспанські підвісні каміни Traforart

Октябрь 6, 2019
Фотографии каминов в интерьере

Одні з найбільш незвичайних моделей камінів випускає іспанська компанія Traforart. Її продукція, виконана з металу, славиться своїм неповторним сучасним дизайном в стилі хай-тек. Цей напрямок в інтер'єрі стає все більш і більш популярним, люди прагнуть до незвичайних речей навколо себе, до яскравих і викликають предметів в будинку. Тому дизайн приміщення в футуристичному стилі як не можна краще підходить для створення твору мистецтва в своїх оселях. А підвісний камін - прекрасний інструмент для цього.

Купити квитки на літак ви можете на Авіа проїзд за вигідною ціною.

Каміни Traforart відомі не тільки своїм незвичайним зовнішнім виглядом, але і прекрасною якістю. У їх виробництві використовуються новітні технології та матеріали. Міцна і в той же час гнучка сталь дозволяє надати вогнища найсміливіші форми.

Завдяки своїй конструкції і легкій вазі каміни Трафорарт можна розташувати в будь-якій частині приміщення - біля стіни, в кутку або посередині кімнати. Вони будуть виглядати гармонійно в будь-якому місці.

Вся продукція іспанської фірми представлена не тільки на європейських, але і світових ринках.

Вогнища мають систему вторинного допалювання, а значить паливо повністю згоряє.

У моделей з закритою топкою є система чистки скла під час горіння. Принцип її роботи в тому, що в топку надходить повітря, його потік спрямований уздовж камінного скла. Тим самим він відштовхує частинки сажі і кіптяви, а значить скло довго залишається чистим.

Рассказать о статье