Переваги покупки і приймання квартири в новобудові у забудовника

Август 26, 2020
Интерьер каминов в доме

Ринок первинної нерухомості ще тільки починає по-справжньому набирати популярність серед покупців житла. Причина в тому, що існують незаперечні переваги покупки квартири в новобудові у забудовника. Квартири в новобудовах стають все більш затребуваними в силу різних причин:

нові комунікації;

однорідний соціальний склад мешканців;

високий рівень благоустрою.

Узнать про черных риелторов вы сможете тут, ведь важно себя обезопасить от мошеничества.

Поточна ситуація на ринку

Але багатьох потенційних покупців квадратних метрів зупиняє від інвестиції в первинну нерухомість один фактор. Справа в тому, що житло в переважній більшості випадків реалізується забудовником лише на рівні чорнової обробки. Житлоплощу є бетонний кубик зі світлом до електрощита і не заведеної системою опалення.

Згідно зі статистикою 30% покупців житлоплощі в нових будинках мріють про придбання квартири під ключ у забудовника, тобто повністю готової до проживання та із гарним оздобленням. Але не всі знають, як приймати квартиру у забудовника в новобудові, про це поговоримо трохи пізніше.

Відмінності у визначеннях «під ключ» і «під чистове оздоблення»

Згідно з анонсом забудовника, квартира з чистової обробкою - це житло, повністю придатний для повноцінного комфортного проживання. Зазвичай така термінологія застосовується для житла економ класу.

Пайовик недорогого житла значно виграє, купуючи квадратні метри з обробкою. Покупець, який отримує квартиру для власного проживання, може заощадити, помінявши місце проживання з орендованої квартири на житло відразу після прийняття будинку в експлуатацію. Інвестор, який вклав фінанси в покупку приміщення для подальшої здачі в оренду, також виграє, скорочуючи терміни простою об'єкта.

Незважаючи на скромність і економічність дизайну, така обробка вигідна власникам нових квартир тим, що вартість ремонту від забудовника буде істотно нижче ціни аналогічного обсягу робіт, самостійно організованого за допомогою найманої бригади. Будівельна компанія:

 • закуповує будматеріали оптом;
 • Не переплачує посереднику при веденні опоряджувальних робіт;
 • контролює весь процес ремонту.
 • Все це значно здешевлює собівартість квадратного метра.

  Термін «квартири під ключ» у девелопера зазвичай позначає реалізацію дизайнерського проекту в житло бізнес-класу або еліт-рівня. На сьогоднішній момент вже 25% здаються забудовником подібним чином.

  Житло подібного класу має індивідуальні характеристики, обумовлені смаком і побажаннями власника. компанія:

 • робить все чистові роботи;
 • зонирует простір в залежності від обумовлених стильових рішень;
 • забезпечує монтаж вбудованих меблів, елементів декору;
 • проводить сучасні комунікативні системи: підключає інтернет, охоронну сигналізацію, систему кондиціонування.
 • Важливо про це знати і вміти правильно прийняти квартиру від забудовника.

  Купівля квартири від забудовника - покрокова інструкція

  Як прийняти квартиру в новобудові? Зараз дуже поширені так звані квартири-новобудови «під ключ». У таких об'єктів особливий процес прийому. Розглянемо, як перевірити забудовника при купівлі квартири і правильно прийняти житлоплощу.

  Існує обов'язковий акт приймання-здачі, підписуючи який, власник квартири погоджується з якістю проведених робіт. При покупці квартири від забудовника покупцеві дають документи, в яких він може написати перелік своїх претензій по обробці квартири (окремо за кожним видом) і не приймати квартиру, поки ці недоліки не будуть повністю усунені. Види обробки заздалегідь визначені в договорі ДДУ.

  Якщо власник не задоволений якістю робіт, призначається період, протягом якого забудовник виправляє недоліки за свій рахунок. Згідно з угодою купівлі квартири у забудовника, останній може відшкодувати власнику квартири грошові кошти, і власник самостійно усуває недоліки.

  Європейські девелопери вже давно працюють на умовах пайовика, тобто новобудов продаються вже в вигляді придатного для повноцінного проживання об'єкта нерухомості. Ці більш еволюційні методи поступово приходять і на російський ринок.

  Особливо активне застосування подібна практика знайшла в столиці. Хороші московські ріелтори рекомендують для покупців середнього класу квартири з напівчистової обробкою, де виконані всі дорогі і брудні роботи, але є можливість для оформлення приміщення відповідно до власних смаків та уподобань.

  Рассказать о статье