ПОЛИЦЯ "БУДИНОЧОК" - ЗРУЧНА Й ОРИГІНАЛЬНА ІДЕЯ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ

Ноябрь 20, 2023

Представляємо цікаве рішення для дитячої - полиці у вигляді будиночка. Ця конструкція сподобається будь-якій дитині віком від 3 до 10 років. Її призначення - зберігання іграшок та іншого приладдя для розваг.

Лялькові будиночки з полицями роблять дитячі кімнати за стилем відповідними до захоплень, виконуючи і свою практичну функцію.

Що собою являє полиця-будиночок?

Дитячі полиці-будиночки - вироби, що імітують стіни і трикутний дах будівлі. Це відкрита конструкція, всередині якої розміщено кілька поличок, що з'єднують боковини. Можливий поділ міжполичкового простору на секції.

Лялькові будиночки мають свої переваги:

  • Зручні для розміщення іграшок, книг, дитячих наборів;
  • Недорогі;
  • Компактні.

Як правильно вибрати полицю?

Щоб дитині було безпечно гратися в кімнаті, обирають виріб з екологічних матеріалів - дерева, фанери, ДСП, що мають рівну поверхню і покриті стійкою фарбою. Колірна гама найширша.

Куплені лялькові будиночки, як правило, проходять сертифікацію, як і всі інші дитячі товари. Більшість полиць-будиночків - це вироби, створені вручну, тому можна знайти різноманітні варіанти - з асиметричними осередками, напівзакриті тощо.

Як зробити полицю-будиночок самостійно?

Виготовити подібну конструкцію досить просто в домашніх умовах. Для цього знадобляться кілька дощок, шурупи або цвяхи, шурупокрут, ножівка, швидковисихаюча фарба для обробки дерев'яних поверхонь.

Дитячі будиночки-полиці мають бути міцно зроблені, не мати задирок і шорсткостей. Тому перед початком роботи ретельно зачистіть поверхні. Першим роблять каркас, а тільки потім дах.

Якщо передбачаються секції, то їх також роблять до встановлення верху. Дах не обов'язково споруджувати з основного матеріалу. Можна використовувати поєднання: стіни з дерева, а верх - з фанери або щільного картону.

Багато батьків намагаються зробити стандартну модель цікавішою. Тому можливі доповнення для підлогових моделей у вигляді мансарди, віконець, бічних виходів із дверцятами, різьблених перил, драбинок.

Окрасою слугують гірлянди з різнокольорових прапорців або ажурний дах. Дитині такий будиночок здається казковим, і вона із задоволенням проводить час за розвагою.
Як інтер'єрні доповнення виступають лялькові меблі, шторки, міні-світильники, іграшкове кухонне начиння тощо.

Спорудження будиночка своїми руками обійдеться вам набагато дешевше, до того ж є можливість зробити конструкцію оригінальнішою за покупну. Матеріали можна придбати в спеціалізованих магазинах, на інтернет-майданчиках або в оптових компаній. Наприклад можно замовити в інтернет-магазині меблевої фурнітури furniset.com.ua.

Крім завдання розважити дитину, цей предмет меблів виконує і суто практичну функцію - всі ляльки та іграшки перебувають в одному місці, а не розкидаються по кімнаті. Таким чином, синові або доньці з малих років прищеплюється почуття порядку.

Рассказать о статье