Коли потрібна оренда дизельного генератора

Август 31, 2023

Сучасний світ уже неможливо уявити без електричної енергії. Завдяки електриці здійснюється велика кількість різноманітних технологічних процесів, що так чи інакше необхідні у забезпеченні господарської діяльності людини. І якщо раніше електричну енергію використовували виключно у побуті чи на виробництві, то в наші дні використання електрики давно переступило пороги будівель та закладів, підключених до загальноміських електричних мереж. Прогрес не стоїть на місці, і багато завдань доводиться вирішувати в умовах відкритого простору, а також у місцях, яких цивілізація ще не дісталася.

У таких випадках необхідно мати під рукою надійне джерело, яке зможе забезпечити Вас необхідною електроенергією. При виникненні різного виду робіт з відсутністю підключення до основної мережі завжди слід мати можливість енергозабезпечення за допомогою мобільного пристрою, наприклад дизельного генератора. Оренда дизельних генераторів на сайті nvi.in.ua.

Часто виникає необхідність короткострокового підключення до електромережі, наприклад - при відключенні електрики, монтажі на віддалених ділянках, сезонних роботах тощо, і придбати в таких випадках дизельну електростанцію може бути невигідно. За відсутності постійного електропостачання будь-яких об'єктів, послуга оренди дизельного генератора вирішить для Вас низку таких серйозних і дорогих проблем як необхідність купити нове обладнання, доставити його на об'єкт, організувати технічне обслуговування електростанції, навчання персоналу та багато іншого.

Надавши в оренду дизель-генератор, всі турботи про електропостачання Вашого об'єкту ми візьмемо на себе. Наші спеціалісти також навчать Ваш персонал стежити за станом генераторної установки та вчасно заправляти її паливом.

Найбільш типові випадки оренди дизельного генератора

Найбільш поширеними випадками, за яких виникає необхідність оренди дизельних генераторів, є такі ситуації:

На жаль, війна теж зробила свій внесок у ринок оренди генераторів, які використовуються, наприклад, при ліквідації наслідків обстрілів цивільної інфраструктури.

Також варто відзначити той факт, що підприємства-початківці та фірми, що розширюють виробництво, не завжди здатні купити відразу все обладнання, необхідне для їх діяльності. Коли йдеться про потребу термінового забезпечення електроенергією, відмінним виходом є можливість взяти електростанцію в оренду. Це гарна альтернатива купівлі, навіть якщо кошти є. Бізнес може не «піти» і генератор можливо буде без фінансової шкоди для підприємства повернути орендодавцю. Інакше доведеться в терміновому порядку і за низьку вартість продавати те, що було куплено новим за ринковою ціною.

Отже, ми рекомендуємо орендувати дизельну електростанцію у разі необхідності оперативного забезпечення подачі електроенергії, нездійсненності приєднання до електромережі, недостатньої потужності в пікові періоди, періодичних збоїв подачі електрики або за відсутності коштів на купівлю.

Займаючись будь-якою комерційною діяльністю, ми щоразу пов'язуємо себе певними зобов'язаннями, здатними негативно вплинути на розвиток справи. Основним елементом виробничого циклу підприємств СПб та Льон. області є використання електроенергії. Відповідно, ризиком виникнення збитків стають перебої з постачанням електрики.

Необхідно зводити до мінімуму появу таких проблем, а найдоступніший захід для запобігання збоям електропостачання – резервування мережі. Оренда дизельного генератора найбільш зручна для таких цілей – це шанс у стислий термін забезпечити енергопостачання.

  • Насамперед дизельні електростанції мають підвищений попит у будівельних компаній, які часто проводять свої роботи в місцях, розташованих поза полем досяжності електричної мережі. Можна з упевненістю сказати, що оренда дизельних генераторів найчастіше використовується саме ремонтно-будівельними компаніями, які обслуговують різні архітектурні пам'ятки з метою їхньої реставрації, ремонту або будівництва. Специфіка таких підприємств змушує сильно нарощувати потужності під час проведення ремонтних чи реставраційних робіт у зимовий час, коли виділеної електричної потужності не вистачає для живлення електроінструменту, обігрівачів та іншого обладнання, необхідного для технологічного процесу. У цих випадках оренда дизельних електростанцій є дуже вигідною, зручною та затребуваною послугою;
  • Оренда дизельних генераторів дуже актуальна для виконання будівельних робіт на віддалених об'єктах, де відсутнє електропостачання, а також при будівництві будівель та споруд різного обсягу та складності, де на будівельних майданчиках не погоджено або затримується підключення електроенергії. При припиненні з будь-яких причин або затримки подачі електрики оренда дизельного генератора дозволяє не допускати простоїв, вчасно виконувати договірні терміни та уникнути додаткових, а в більшості випадків чималих витрат, пов'язаних із вищевикладеними обставинами;
  • Випадки, коли дизель-генератори використовуються як альтернативне джерело електроенергії при проведенні робіт, пов'язаних з аварією, або плановими заходами на електромережах або трансформаторних підстанціях. Прокат дизель-генератора є оптимальним рішенням у питаннях, пов'язаних з проведенням ремонтних заходів на таких об'єктах, оскільки використовувати таке обладнання необхідно невеликий проміжок часу - тільки на час усунення несправності, що виникла, або проведення профілактичних і планових робіт;
  • Випадки, коли дизельні генератори є джерелом електричної енергії під час проведення різноманітних концертних чи інших програм поза спеціально обладнаними залами, а також при проведенні культурно-масових заходів. Головним чином, це поодинокі випадки використання генераторів у певному місці протягом короткого часу. Оренда дизельних електростанцій необхідна у разі аварійного переривання енергозабезпечення або потреб у тимчасовому забезпеченні цих заходів. Наші клієнти беруть в оренду генератор, якщо необхідно забезпечити проведення концертів на відкритому повітрі, різних мітингів, світських заходів, виступів політичних діячів і так далі. Також генератори орендують і знімальні групи різних телекомпаній чи кіностудій для проведення зйомок поза студією;
  • Обставини, за яких необхідно негайно підключити різноманітне холодильне обладнання до електричної мережі для забезпечення збереження харчових та інших товарів, що вимагають їх збереження в певних температурних умовах. У разі оренда дизель-генератора є чинником, від якого безпосередньо залежатиме рентабельність бізнесу.

Рассказать о статье