"Спрін" - бюро перекладів у Києві.

Март 21, 2024

"Спрін" - бюро перекладів у Києві. Ми працюємо з широким спектром замовлень: від перекладів особистих документів до проектів великих компаній.

Ми зібрали великий штат професіоналів, завдяки чому обсяг виконаного перекладу на добу може доходити до 500 сторінок тексту. Однак це не означає зниження рівня якості - компанія «Спрін» співпрацює тільки з висококваліфікованими перекладачами, що володіють стажем більше 9 років роботи. Замовник завжди може отримати тестовий переклад і переконатися в якості послуг, що надаються компанією. У разі, коли мова йде про великі проекти, таких як Переклад книг або локалізація сайту, клієнту надається кілька варіантів тестового перекладу.

Компанія "Спрін" дотримується принципів максимально прозорої цінової політики. Розрахунок вартості перекладу здійснюється з вихідного, а не підсумкового тексту, і узгодження ціни відбувається до виконання замовлення. Для типових персональних документів встановлена фіксована вартість.

Для нас важливий комфорт і зручність послуг для клієнта, тому ви завжди можете замовити переклад прямо на сайті з кур'єрською доставкою після його виконання. Термінові переклади виконуються у вихідні дні і в нічний час за бажанням клієнта, нотаріально завірити документ можливо в той же день, коли прийнято замовлення.

У нашому бюро перекладів Київ працюють коректори, редактори, верстальники. У процесі роботи беруть участь також носії мови. Всі переклади зберігаються на нашому сервері в архіві, і клієнт завжди може запросити виконаний раніше переклад незалежно від того, коли він був зроблений.

Бюро перекладів "Спрін" виконує загальні переклади та переклади вузької специфіки(технічний, юридичний, медичний).

Надані нашою компанією послуги:

  • * Письмовий переклад як приватного характеру, так і офіційних документів;
  • * Усний синхронний і послідовний переклади різної складності і специфіки: від супроводу на заходах і зустрічі іноземних гостей до судового перекладу;
  • * Легалізація документів: апостиль, консульська легалізація, засвідчення печаткою компанії, нотаріальні засвідчення;
  • * локалізація сайтів компаній.

Ми надаємо послуги локалізації відеоігор, додатків, програмного забезпечення, сайтів, а також письмового перекладу в різних тематиках на більш ніж п'ятдесяти мовах. Наше головне завдання-допомагати нашим клієнтам долати мовний бар'єр, доносити інформацію до нової аудиторії, налагоджувати взаємодію з іноземними партнерами та виходити на іноземні ринки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити якість нашої роботи якомога вищою, а терміни здачі проектів максимально короткими. Багато в чому ми досягаємо цього завдяки талановитим лінгвістам, а також новітнім технологіям в області перекладу.

На сайті бюро перекладів "Спрін" ви можете прочитати відгуки партнерів, багато з яких стали постійними клієнтами компанії.  https://www.spring-perevod.com/bjuro-perevodov-kiev/

Рассказать о статье