Покупка матраца через інтернет

Апрель 23, 2023

Інтернет-магазини надають покупцям широкий спектр можливостей. Ви можете за кілька миттєвостей ознайомитися з пропозиціями багатьох магазинів, уважно, без поспіху та черг, переглянути обрані товари та детально дізнатися про їхні властивості. І все це можна зробити, сидячи у зручному кріслі з чашкою кави у руці. Ви можете замовити та купити матраси або постільну білизну на https://julia-matras.com за самою вигідною та недорогою ціною. Звучить обнадійливо, правда?

Пам'ятайте, однак, що чим ширша пропозиція, тим більше проблем із вибором кращого продукту.

Нижче ви знайдете відповіді на кілька питань, які необхідно поставити перед тим, як прийняти остаточне рішення, пов'язане з вибором спального матраца.

У чому різниця між поролоновими та пружинними матрацами?

Першим питанням при виборі матраца є відповідь на питання: який матрац вибрати – поролоновий чи пружинний. На ринку представлено безліч продуктів різної якості. Якщо ви шукаєте дійсно зручний матрац, який забезпечить вам максимальний комфорт під час сну завдяки своїм властивостям, вам слід розглянути три типи:

високоеластичний пінопластовий матрац

матрац піни пам'яті,

кишеньковий матрац.

Різниця між цими матрацами невелика, навіть незважаючи на те, що кишеньковий пружинний матрац є пружинним матрацом. Що ж, усі ці продукти адаптуються до форми своїх користувачів, підтримуючи хребет у потрібних точках. Крім того, вони добре відводять воду та забезпечують циркуляцію повітря.

Поролонові матраци не мають у своїй конструкції пружин, а повністю складаються з вкладиша з обраного виду поролону або кількох видів. Завдяки сучасним технологіям ці піни не деформуються та гарантують високий рівень гігієнічності. Кишенькові матраци складаються з крихітних пружинок, кожна з яких захована в окрему кишеньку. Вищезгадані кишені з'єднані один з одним, завдяки чому на тиск реагують тільки пружини, що розташовані під ними, а не всі оточуючі, як у випадку з пружинними матрацами.

Ви вже знаєте основні відмінності кишенькових та поролонових матраців, тепер настав час дізнатися, який спальний матрац вибрати, щоб на ньому добре виспатися. Вам потрібно звернути увагу на 2 основні питання. По-перше, ваше зростання. По-друге, вага. Якщо ви невисокого росту і худорлявої статури, вибирайте м'який матрац. З іншого боку, якщо ви висока і повна людина, вибирайте більш жорсткий матрац. Загальна класифікація матраців за жорсткістю: Н1 (приблизно до 60 кг), Н2 (60-80 кг), Н3 (80-100 кг), Н4 (понад 100 кг).

Рассказать о статье