Міжкімнатні двері екошпон зі склом плюси і мінуси и дверной магазин

Февраль 3, 2020
гостиная комната дизайн

Дизайн сучасних приміщень неможливий без наявності міжкімнатних дверей зі скляними вставками. Завдяки використанню дзеркальних поверхонь, можна, як прикрасити кімнату і зробити її більш комфортною і світлою, так і візуально розширити простір. На сьогодні найбільш популярними є міжкімнатні двері екошпон. Скло ідеально доповнює їх деревні текстури, надаючи їм неповторну родзинку і підкреслюючи відмінний смак власника будинку або квартири.

Надежные двери продает дверной магазин по выгадным ценам.

В оформленні дверей можуть використовуватися прозорі і матові скла, як простих, так і складних форм. При виборі міжкімнатних дверей слід попередньо ознайомитися з їх перевагами і недоліками.

візуальне розширення простору приміщення;

збільшення кількості світла в кімнаті.

Якщо стоять саме вищеописані цілі, міжкімнатні двері зі склом - це найоптимальніший вибір. Особливо, вони підходять для приміщень з малою площею або кімнат з невеликою кількістю вікон. Відмінно виглядатимуть подібні рішення і в приміщеннях, розташованих на стороні будинку, куди потрапляє незначна кількість сонячних променів.

Моделі зі склом є хорошою альтернативою глухим конструкціям. Загальний дизайн інтер'єру безсумнівно виграє від такого яскравого акценту. До того ж подібні моделі досить дешеві. Міжкімнатні двері екошпон виступають бюджетної заміною конструкцій з масиву, ні в чому не поступаючись їм за експлуатаційними характеристиками.

Недоліки дверей зі склом

Звичайно, подібні вироби мають і свої недоліки. В основному всі вони зводяться до двох параметрах:

тендітна структура скла;

необхідність регулярного догляду за скляними поверхнями.

Через крихкості скла фахівці не рекомендують використовувати їх при вході в дитячу кімнату. Багато виробників в спробі заощадити використовують тонкі скляні полотна, що також збільшує ймовірність пошкоджень. Такі вставки навіть при незначному контакті здатні розлетітися на друзки. Однак, глуха двері в дитячу теж не найкращий варіант, так вона не може пропускати світло.

Насправді є дуже міцні матеріали, наприклад, гартоване скло, якими оснащуються двері міжкімнатні екошпон.

Що стосується догляду, то всім відомо, що на скляних поверхнях залишаються відбитки пальців. Також на них добре помітна навіть незначна пил. Матові поверхні не мають такої вади, а ось прозорі вимагають належного догляду з застосуванням спеціалізованих засобів.

Рассказать о статье

Расскажите о нас