ВИБІР ДВЕРЕЙ І ВІКОН ДЛЯ ВАШОЇ ЛАЗНІ АБО САУНИ

Октябрь 4, 2019
Фотографии каминов в интерьере

З чого починається лазня? Скажете з котла? З каменів? З пара? А я скажу: з дверей.

Швидко білети на поїзд купити ви можете на сайті проїзд юа.

Через незвичайних умов, таких як висока вологість і різкі перепади температур до банних дверей пред'являються строгі вимоги:

Герметичність . Двері в парну в закритому вигляді не повинна впускати холодне повітря з суміжного приміщення в парну і не випускати вологе повітря в суміжні приміщення лазні.

Стійкість до деформацій . Постійні і різкі перепади температури і вологості в лазні сприяють деформації матеріалів, а в разі щільного прилягання дверей до одвірка (яке потрібне в цілях герметичності) можуть перекосити дверне полотно. що поставить під загрозу безпеку парильників.

Безпека . Всі двері в лазні обов'язково повинні відкриватися назовні, і розташовуватися в одну лінію, щоб разі поганого самопочуття, запаморочення, потемніння в очах, відключення електрики або задимлення лазні люди могли оперативно покинути спочатку парну, а потім і баню.

Очевидно, що не всяка двері здатна відповідати всім цим вимогам, але ж потрібно ще вибрати відповідну з естетичного боку.

Дерев'яні двері для лазні

Двері в російську парну традиційно виготовляється з дерева, має висоту 170-180 см і ширину 60-75 см.

Ми не рекомендуємо використовувати найбільш поширені фільончасті двері . Через особливості каркасного будови вони схильні дуже швидко втрачати форму каркаса, перекошуватися і застрявати в отворі, що неприйнятно по техніці безпеки.

Так само не можна використовувати шпоновані і інші двері при виготовленні яких використовується клей, двері ПВХ .

Оптимальним варіантом будуть двері на клинах або "клинові двері". Конструкція таких дверей гранично проста і надійна і використовується в російських і фінських лазнях впродовж багатьох сотень років. Що може бути краще, ніж технології перевірені часом?

Скляні двері для сауни

Сучасні технології дозволяють значно прикрасити звичне бачення лазні. Поряд з металевими печами для сауни двері з загартованого скла додадуть вашій лазні нехай і не автентичний, але дуже функціональний вигляд і зручність. Існує безліч видів скляних дверей різної прозорості і матовості на будь-який смак. 

Рассказать о статье