ВКРАЙ ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ МОНТАЖУ, УСТАНОВКИ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПЕЧЕЙ, КОТЛІВ І КАМІНІВ

Октябрь 4, 2019
Фотографии каминов в интерьере

Вогонь і дерево, що може бути пожежонебезпечними? Мабуть тільки вогонь, дерево і розжарені камені. Все це є в будь-російської або фінської лазні, так що дуже важливо знати, що потрібно робити для того, щоб лазня не загорілася.

Купить билеты на автобус вы сможете по ссылке в любом направлении.

Перша причина пожежі та в лазні і в будинку, це відкритий вогонь. При відкритих дверцятах печі під час топки іскри і расклённие вугілля можуть вилітати на досить великі відстані. У стародавні часи в російських лазнях піч ставилася на землю, і перед нею ніколи не настилались дерев'яні підлоги. Так що якщо з печі вилітали вуглинки, вони залишалися на землі і нешкідливо гасли.

На сьогоднішній день вимоги пожежної безпеки в Республіці Білорусь забороняють палити банну піч з парного приміщення. Топка винесена в суміжне приміщення. тому загоряння від іскри в парній можна не побоюватися. Якщо підлога в суміжному приміщенні невозгораемий, проблем немає. Якщо ж він дерев'яний, на нього стелиться металевий лист, розміром до одного метра квадратного. У парній таке не постелиш, можна легко обпектися, а поза нею, такого захисту цілком достатньо, щоб убезпечити баню від вугілля.

Наступна, в прямому сенсі слова прихована причина пожежі, це перегрів металевих елементів, що стосуються дерева. В основному це труба, що проходить через дерев'яне оздоблення або стіну. Недооцінювати небезпеку не можна. Внутрішня стінка труби банної печі може прогріватися вище 300 градусів Цельсія, і при тривалому стиканні з деревом, цілком здатна його запалити. Для того, щоб цього не проізощшло, застосовується міжповерхові проходка з базальтової ватою і двошарові сендвіч-панелі димохда. Економити на ціні тут ніяк не можна. Ціною економії може стати і цінне майно і безцінна життя. Але не тільки проходження труби через стіну або стелю несе в собі небезпеку. У горищному приміщенні не повинно бути ніяких займистих елементів в радіусі кількох метрів від труби. Труба може перегріватися і від великої кількості сажі.

Ще одне "вузьке місце" пожежної безпеки лазні, безпосередньо не відноситься до печей, це електропроводка. Будь-яке коороткое замикання в сухий і гарячий сауні --- гарантований пожежа. Тому на вході в баню повинен стояти вступної автомат, мідні електічекіе дроти не повинні бути інтегровані в дерев'яні конструкції, і вся сестеми повинна бути надійно захищена від попадання води. 

Рассказать о статье