Хоста - королева тіні

Февраль 17, 2020
электрический камин в

Кущі хости виглядають дуже витончено, просто розкішно і здатні прикрасити будь-який сад. Головна родзинка цієї рослини - це листя оригінальної забарвлення, через які хости і вирощують в садах і парках. Протягом всього сезону хоста виглядає дуже декоративно і радує око соковитою зеленню.

Узнать цены на ландшафтный дизайн в Одессе, вы можете на сайте https://odessa.uhod.ua/ceni-landshaftniy-dizayn.html и получить квалифицированную консультацию от специалистов.

Вирощувати хости можна на будь-якому грунті. Переважно всього поселити хости в тіні. Через те, що хоста - це тіньолюбні рослина, її називають «королевою тіні». Розмножують ця рослина діленням куща навесні, але практика показує, що при належному догляді хости можна пересаджувати протягом усього літа і осені. В цьому випадку листя пересаджених кісткової опаде, але потім піднімуться. Після пересадки необхідно забезпечити хости рясним поливом і затінити від прямих променів сонця.

Хости - це досить невибагливі рослини і дуже вдячні за догляд. Якщо ви забезпечите свої кущики рясним поливом, будете рихлити землю і видаляти бур'яни, то кущі розростуться дуже швидко і будуть пишно цвісти.

Як же вибрати правильне місце для хости? Найкраще ця рослина буде рости, як уже говорилося, в тіні. Тому сміливо садіть хости на північній частині ділянки за будинком або в саду між деревами, під парканами. З хост різних сортів можна скласти дуже цікаві композиції, обсадити карликовими сортами доріжки, а більшими сортами сформувати клумби. Соковита зелень хости може служити прекрасним зеленим фоном для квітучих рослин.

Хоста - це дивовижна рослина, що не вимагає кропіткої догляду. Обов'язково посадіть ці декоративні чагарники у себе на ділянці і ваш сад стане багатшим і барвистим.

Рассказать о статье