Будівництво будинку з газобетону - це процес складний і багатоетапний. Він вимагає точних розрахунків, часу і відповідальності. В першу чергу готується будівельний майданчик. Другий етап полягає в перевезенні будівельних матеріалів. Якщо ви маєте справу з газобетоном, то краще замовляти відразу і доставку. Будівельні блоки упаковуються виробником герметично і акуратно, так що не потрібно турбуватися за їх збереження.
Предлагается недорогая недвижимость на северном кипре по очень выгодной цене.
Єдине, потрібно приділити велику увагу тому, щоб при перевезенні та зберіганні будівельний матеріал не отримав певні механічні пошкодження. На третьому етапі вирішуються питання, пов'язані з цоколем і підвалом. Оптимальний варіант фундаменту для газобетонного будинку - це, звичайно, залізобетонна плита, що є монолітною. Її товщина повинна бути не менше сорока сантиметрів, тридцять з яких повинні перебувати вище рівня землі.
Варто відзначити, що з особливою ретельністю слід підходити до проведення гідроізоляційних робіт, так як газобетон є гігроскопічним матеріалом. Четвертий етап - це стіни. При викладанні стін з газобетону не потрібно витримувати паузи, як у випадку з цеглою. Зовнішні стіни будуються з блоків по 400 міліметрів, міжкімнатні - 250, декоративні перегородки - 100 міліметрів. Укладання першого ряду є найголовнішою процедурою.
Архіважливе значення має клей для газобетону, тому його ми хочемо розглянути трохи докладніше. Густота клею повинна бути схожою з густотою сметани. Всі «серйозні» виробники будівельних матеріалів сходяться на тому, що газобетонні блоки потрібно класти, тільки використовуючи спеціальні клейові розчини. Високоякісні клеющие суміші сприяють зменшенню зазорів між блоками. Цей розчин для тонких швів йде у вигляді порошку. Його необхідно розбавити у воді і розмішувати до тих пір, поки не вийде потрібна вам консистенція. Несучі шви завжди заповнюють клеєм для тонких швів. Міжблочні простору необов'язково заливати повністю. Стіни з газобетону, в яких використаний якісний клей для газосилікатних блоків, не потрібно навіть додатково утеплювати. У продажу також є його різновид,
Наступний етап - армування газобетону, який згодом також піддається різним деформаційних процесів. Після цього в потрібних місцях розміщуються додаткові шви, метою яких теж є захист стін від тріщин. Потім вже йде перекриття і кріплення всіх супутніх елементів. Завершальними етапами є утеплення та оздоблювальні роботи.