10 переваг вікон і дверей з ПВХ для вашого будинку

Март 10, 2021

ПВХ або непластифікований полівінілхлорид - стандартний матеріал, який використовується у вікнах і дверях, але чи замислювалися ви коли-небудь про переваги вибору вікон з ПВХ в порівнянні з іншими продуктами?

Ось 10 переваг вікон і дверей з ПВХ для вашого будинку:

1. Настроюваний

Зазвичай більшість вікон, дверей і зовнішніх фасадів з ПВХ мають білий колір. Однак розвиток виробничого процесу означає, що домовласники більше не обмежені не тільки кольором, але і рядом параметрів, що форм, стилів і імітаційних ефектів, таких як текстура деревини. Ви можете замовити якісні пластикові вікна ціна вигідна та доступна кожному.

Монтажні компанії і виробники тепер можуть адаптувати продукти UPVC до ваших бажаним специфікаціям; це означає, що вікна і двері ідеально впишуться в ваш будинок або власність.

2. Безпека

Безпека власності або будинку має першорядне значення при встановленні будь-яких вікон або дверей. Ось чому UPVC перевершує очікування завдяки надлегкої, але міцної рамі, використовуваної в поєднанні з різними комбінаціями замків, а подвійне скління скла запобіжить проникненню зловмисника.

3. Ізоляція

Коли мова заходить про нові вікнах і дверях, енергоефективність знаходиться в центрі уваги кожного, і вибір використовуваних матеріалів вплине на теплоту і енергоефективність вікон у вашому будинку.

UPVC є слабким провідником тепла, що означає, що при правильній установці він утворює замкнуту повітряну систему, зводячи до мінімуму втрати тепла, які відчувають неізолірующімі матеріалами.

4. Низькі експлуатаційні витрати.

UPVC - це матеріал, що не вимагає особливого догляду, на відміну від натуральних матеріалів, які необхідно щорічно шліфувати, покривати лаком і перефарбовувати. Вікна та двері, виготовлені з ПВХ, можуть служити десятиліттями без будь-яких ознак вивітрювання, єдине, що потрібно зробити, це витерти мильною водою, щоб запобігти появі плям і видалити похмуру бруд.

5. Довговічність

Матеріал неймовірно міцний, що означає, що рами можуть протистояти самим екстремальним елементам і не схильні до гниття і корозії, що особливо важливо для будинків, розташованих недалеко від моря, де високий вміст солі може бути проблематичним. Покриття UPVC також захищене від ультрафіолетових (УФ) променів, які запобігають вицвітання матеріалу при тривалому перебуванні на сонці.

6. Вентиляція

Вікна з ПВХ можуть мати різні конфігурації віконного стилю, що забезпечують ефективну систему вентиляції з ефективним потоком повітря в кімнату. Ефективна конфігурація вікон називається «похило-поворотна», яка складається з двох вікон, які можуть відкриватися в двох різних напрямках, забезпечуючи вентиляцію без протягів.

У похилому положенні всередину гаряче повітря може виходити через верхні і бічні отвори, в той час як повністю відкрите вікно може швидко вентилювати атмосферу всієї кімнати, корисну для очищення або освіження.

Дізнайтеся більше в нашому керівництві по стилю вікон.

7. Екологічність

Середній термін служби вікон з ПВХ може становити від 40 до 80 років, і вони виготовляються в основному з перероблених матеріалів, щоб витримувати мінімальне довгостроковий вплив на навколишнє середовище.

При заміні старих вікон і дверей, зроблених з ПВХ, запитаєте свого установника, чи будуть вони утилізовані відповідним чином, щоб забезпечити переробку і можливість повторного використання матеріалів в інших продуктах, таких як труби, сантехнічна арматура і багато іншого.

8. Стійкість до погодних умов

Вивітрювання - поширена проблема серед більшості матеріалів, використовуваних для зовнішньої обробки будинку. Вікна та двері з ПВХ не вступають в реакцію з водою і повітрям і не схильні до дії природних елементів, що означає більш тривалий термін служби без старіння.

Хоча ПВХ може протистояти погодним умовам і вимагає меншого догляду, ніж натуральні матеріали, такі як дерево, ми рекомендуємо регулярно доглядати за будь-якими зовнішніми установками з ПВХ, включаючи софіти і фасади, щоб забезпечити їх довговічність.

9. Звукоізоляція.

Матеріал UPVC працює в поєднанні з віконними панелями з подвійним склінням, щоб зменшити кількість шуму, який може проникнути в ваш будинок. Більшість вікон і дверей з ПВХ повинні знижувати зовнішній шум на 50% в порівнянні з традиційними аналогами.

10. Огнестойкий

Будівельні норми і правила говорять, що елементи і рами для вікон і дверей повинні виготовлятися з вогнестійких матеріалів, які запобігають поширенню вогню ззовні. UPVC також є матеріалом, який згідно з будівельними нормами повинен відповідати протоколу пожежної безпеки, тобто матеріал буде тримати основний маршрут відкритим протягом 30 хвилин у разі пожежі.

Рассказать о статье