Що таке переговори про зарплату

Ноябрь 15, 2019
Камин в современном интерьере

Що таке переговори із зарплати?

Переговори із зарплати включають в себе обговорення пропозиції про роботу з потенційним роботодавцем для визначення зарплати і пакета пільг, який відповідає ринку (і, сподіваюся, відповідає або перевищує ваші потреби). Ви можете знайти цікаві вакансії та роботу на http://uajobs.com.ua/rus/ у зручний для Вас час.

Найбільш продуктивні переговори про заробітну плату відбуваються між людьми, які розуміють, що у них спільна мета: щоб працівник отримав належну оплату за свої навички та досвід.

Переговори не повинні бути змагальними, і ніхто не повинен ставати агресивним. Якщо ви неохоче ведете переговори, пам'ятайте, що ви на одній стороні.

Переговори можуть включати в себе всі аспекти компенсації, включаючи заробітну плату, бонуси, опціони на акції, пільги, пільги, час відпустки і багато іншого. 1

Як розрахувати оплату Take-Home

Коли ви розглядаєте пропозицію про роботу, важливо знати практичний результат. Скільки ви будете приносити додому після сплати податків, відрахувань FICA на соціальне забезпечення і медичне обслуговування, а також відрахувань на медичне страхування і пенсійне забезпечення? 2 Це число - ваша чиста зарплата.

Ви можете використовувати безкоштовні калькулятори зарплати і зарплати, щоб оцінити свою чисту заробітну плату і приблизно визначити, скільки ви принесете додому в свою зарплату. Дуже важливо отримати приблизну цифру, перш ніж домовлятися або порівнювати пропозиції про роботу.

Переговори про зарплату

Чекайте потрібного часу: Як тільки ви знаєте, що вам слід заробляти, як ви отримуєте його? Почніть з терпіння. При співбесіді на нову посаду намагайтеся не підвищувати компенсацію, поки роботодавець не зробить вам пропозицію.

Чи не видавайте перший номер: якщо вас запитають, які ваші вимоги до зарплати, скажіть, що вони відкриті в залежності від посади та загального пакету винагороди. Або скажіть роботодавцю, що ви хотіли б дізнатися більше про обов'язки і проблеми роботи до обговорення зарплати. Опишіть запит на зарплату на основі даних.

Рассказать о статье