Кінцевим підсумком установки автономної опалювальної системи є отримання максимального теплового комфорту для проживаючих в будинку людей. Крім вибору котла, майбутній власник повинен подбати про придбання мінімального набору автоматики, в який входить кімнатний термостат для котла опалення. Що це за прилад, яка його роль у створенні комфортного мікроклімату в приміщенні, буде розказано в цій публікації.
Купить комнатные терморегуляторы для котлов вы можете на сайте компании.
Навіщо повітряний терморегулятор опалювального котла?
Всі щасливі власники автономного опалення знають, що котел - це прилад, який за допомогою спалювання палива нагріває воду, яка циркулює в системі опалення. Опалювальний котел працює не постійно, а циклічно: нагрів теплоносій до певної температури - відключився. Охолов теплоносій на кілька градусів - котел включився. Налаштування температури теплоносія проводиться власником вручну, терморегулятором, який є невід'ємною частиною будь-якого сучасного опалювального котла, незалежно від його виробника і функціоналу обладнання.
Дана система терморегуляції має кілька досить серйозних недоліків: Перше незручність полягає в тому, що при зміні погоди власник автономної опалювальної системи кожен раз змушений відвідувати топковий приміщення і виставляти на котлі нові значення температури. Це не завжди зручно, особливо якщо котел встановлений в окремому топочном приміщенні.
Для того щоб підтримувати виставлену користувачем температуру, котлоагрегат досить часто включає і відключає пальник. Це призводить до збільшення витрати палива і вироблення ресурсу обладнання.
Для вирішення цих проблем більшість виробників кліматичної техніки рекомендує використовувати кімнатні термостати для газового котла. Іноді в мережі можна зустріти назви цього пристрою як: повітряний термостат, програматор або датчики кімнатної температури.
Принцип роботи терморегулятора Найпростіший кімнатний терморегулятор - це електромеханічний прилад, «серцем» якого є термочутливий елемент, заповнений газом, що розширюється при підвищенні температури повітря. При досягненні певної користувачем температури повітря в приміщенні, де встановлений прилад, термочутливий елемент розмикає контакти, які пов'язують пристрій з опалювальним котлоагрегатом. Дана дія є сигналом для автоматики котла або для газового клапана, які відключають пальник або переводять її в підтримуючий режим. Все залежить від моделі та конфігурації опалювального обладнання.
Источник ventilationpro.ru: http://ventilationpro.ru/sistemy-otopleniya/gazov...